Referenční mobilheimy u našich zákazníků

Mobilní dům DUBELLE CHALET WA60, Kašperské hory

Tuto dřevěnou mobilní chatu složenou ze dvou dílů označovanou jako Dubelle chalet (dvojitá mobilní chata) si zákaznice zakoupila dle detailních fotografií. Po uhrazení celkové ceny byl Dubelle chalet dovezen přímo k zákazníkovi. Kvůli náročnému terénu a podmínkám byla nutná překládka (cca 3 km před finálním místem) obou dílů jeřábem (20t) z kamiónu na vlečky tažené traktorem (všechny tyto služby mimo naši asistenci si zajišťoval kupující). Doprava na místo byla pravda zdlouhavá, náročnější, ale díky zkušenostem a šikovnosti místních traktoristů včetně pána, který celou akci v klidu koordinoval (zajišťoval pro majitelku či kupující), se podařilo dostat domky na opravdu nádherné místo s ještě krásnějším výhledem, kterým jsme se kochali až do večerních hodin.


Mobilní dům Slapy

Mladí manželé s dětmi měli možnost využít volného místa v krásné oblasti na zahradě svých rodičů a pořízení mobilního domu plně splnilo jejich požadavky. Vybrali si velký, prostorný a luxusní dům jehož doprava a přesun z kamiónu na předem připravené místo (patky, přípojky,…) patřilo mezi naše nejnáročnější vykládky. Náš šikovný tým ve spolupráci s majitelem a jeřábníkem jehož speciální jeřáb Liebherr (cca 120t, váha jeřábu pouhých cca 70t – drobeček) přemístil mobilní dům jen na dvě překládky což bylo na takovou vzdálenost a podmínky perfektní výkon.


Mobilní dům BK Barones, okr. Benešov
Mobilní dům Willerby Granada de Luxe, okr. Kladno

Tento luxusní mobilní dům s dvojitými izolačními skly a jedním vchodem s vikýřem si pořídila zákaznice na pozemek, kde se již nacházely základy bývalé podsklepené chlupy. Na stávající desku umístila jen betonové dlaždice (8 sloupců) na které jsme jí pomocí naší asistence mobilheim umístili.


Mobilní dům White Chalet WA35, okr. Kladno

Místní zákazník si u nás vybral tento krásný, bytelný dřevěný chalet. Umístil ho na svou rozlehlou farmu, aby si on a jeho rodina mohla při drsné práci na farmě v klidu vychutnat zasloužený a kvalitní odpočinek. Ihned po koupi jsme prověřili příjezdovou cestu a naplánovali nakládku v centru, převoz a rovnou vykládku naším zkušeným jeřábníkem na místě. Po ustavení si zákazník dodatečně nainstaloval krbové kamna (kamna na tuhá paliva). Dome jde krásně vidět když jedete vlakem mezi Stochovem a Kladnem.


Mobilní dům T86, okr. Slaný

Dlouholetí „kempaři“ se rozhodli prodat starý karavan a zkvalitnit svůj pobyt na zahrádce pořízením levnějšího sezónního mobilheimu. Jak vidno na fotkách, tak sůsedi ho mají též včetně speciálně vychytané venkovní sprchy. Po koupi následovala osobní akvizice místa vykládky včetně příjezdové cesty a následného jednorázového načasování nakládky a vykládky mobilního domu (ustavení si zákazník provedl dotatečně).


Mobilní dům IRM TITANIAUM, okr. Příbram

Tento zánovní jižanský mobilní dům s dvojitými izolačními skly a sedlovou střechou oslovil kupujícího svými ideálními rozměry, kvalitním zpracováním, sedlovou střechou, mohutným pozinkovaným podvozkem (ještě máme poslední kus v naší nabídce včetně celoročního!). Umístil ho na rodinou zahradu a dodatečně dovybavil velkou a prostornou dřevěnou terasou. Osobně prohlédnutá příjezdová cesta se zdála být po úpravách dostačující, ale díky počasí a místnímu potůčku nebylo možné v den vykládky zajet přímo na pozemek. Poslední metry tudíž musel být mobilheim dopraven pomocí traktoru na plánované místo.


Mobilní dům Stacaravans FAES, okr. Slaný

Mladá rodina společně s příbuznými se rozhodla si zpříjemnit letní víkendy na rozsáhlém pozemku, ze kterého si budou užívat nádherné a pohodové výhledy na část českého středohoří. Před dovozem proběhla akvizice pozemku a příjezdové cesty, která byla dostačující pro vjezd nákladního vozidla a vykládku samotnou. Poslední úsek byl po zpevněné polní cestě (poli). Majitelé mobilheimu měli již připravený podklad pro ustavení mobilního domu, takže celá vykládka proběhla bez sebemenších problémů. Maskotem celého projektu se stal robotizovaný sběrač jahod Marvin.


Mobilní dům Groene Tropical W42, okr. Louny

Majitelé většího a nádherného sadu včetně dalšího krásného okolí (menší zoo) potřebovali zkvalitnit stávající pobyt, odpočinek, relax a ubytování po tvrdé a náročné práci v sadu. Jejich volba padla na krásný a zachovalý sezónní mobilní dům holandské výroby s rozměry 10,5 x 3 m. Dům jim vyhovoval i díky své barvě zapadající do rázu okolní krajiny. Vykládce předcházela osobní akvizice příjezdové cesty a místa vykládky. Dopravu nám zajistili kamioňák Franc se svým truckem s menší korbou, složení (vykládku) pak jeřábník Pepan se svou nažloutlou Tatrou AD 28T. Vše proběhlo bez problémů a majitelé začali ihned po ustavení mobilní dům plně využívat.


Mobilní dům - Kladno

Složitá realizace, tentokrát u zákazníka z Kladna. Vykládka probíhala za pomocí jeřábu, který usadil mobilní dům na své místo určení. Vše proběhlo bez větších komplikací a nový majitel se mohl radovat z mobilního domu na své zahradě.


Mobilní dům - Smečno (Vojenský skanzen - První stálá expozice VOP)

Správce vojenského skanzenu se po pobytu v lehkém opevnění vzor 37/B2-80z včetně možností využití jeho plné vybavenosti a výzbroje rozhodl navštívit naše nové prodejní centrum ve Stochově-Slovance a vybral si luxusně zařízený (celoroční) mobilní dům ATLAS REDWOOD SUPER RP 1365 WINTER. Před dovozem mobilního domu (v ceně mobilního domu) musel pan správce zajistit přesun jednoho vojenského transportéru z velkolepé sbírky vojenské techniky mezi, které patří např. tank T-34, „hakl“, vyprošťovací tank, protiletadlový dvojkanon, transporter SCOT (techniku můžete nejen shlédnout, ale dokonce si do ní sednout!). Příjezdová cesta včetně dopravy k místu vykládky se i díky počasí stala náročnější než jsme mysleli, ale zvládli jsme to! Po usazení mobilního domu jeřábem na místo určení dal pan správce pokyn k slavnostnímu výstřelu z protiletadlového kanonu (... to Vám byla pecka :-) ).


Realizace mobilního domu v Čelechovicích

Mladý pár vlastnící pozemek se starší chatkou se rozhodl zkvalitnit a zpříjemnit svůj oblíbený a pohodový pobyt na zahrádce plně zařízeným mobilním domem. Před samotným složením mobilního domu na místo určení (zahrnuto v ceně mobilního domu) jsme prověřili přístupovou cestu k pozemku, kterou jsme po drobných úpravách (zkrácení větví-zajistil kupující) vyhodnotili jako bezproblémovou. Pozemek se nacházel mezi stávajícím pozemky a čelní vstup byl prostorově nedostačující, a proto bylo nutné zvolit vykládku pomocí jeřábu (není součástí ceny mobilního domu). Řidič nákladního vozu se rozhodl k jeřábu cca 150 metrů nacouvat po polní cestě vedoucí od hlavní cesty (eliminoval riziko uvíznutí). Zajištěný mobilní dům byl z návěsu pomocí přípravků odebrán a složen co nejblíže k místu jeho ustavení. Majitel si poté zajistil přesun mobilního domu na odpovídající místo traktorem (nebo džípem).


kontakty
katalog mobilních domů  |   kompletní služby  |   naši spokojení zákazníci  |   ukázkové mobilní domy ve fotogalerii  |   kontakty

Copyright 2019 © www.euromobilnidomy.cz
KOCMEN interactiv   optimalizace PageRank.cz